Kim jesteśmy?

Prawnicy pracujący w tej kancelarii dbają o Ciebie i twoje życiowe problemy. Czy to w Sądzie czy poza nim wykorzystują wieloletnie doświadczenie aby walczyć o ważną dla Ciebie sprawę. Staramy się zapewnić opiekę klientowi stawiając na innowacyjność i kompetencje.

Gwarantujemy poufność i wykazywanie dbałości o jak najlepszy rezultat dla Ciebie.

„Przyjdź ze swoim problemem powierz go nam i ciesz się życiem”.

 • Katarzyna Ciesielska

  Katarzyna Ciesielska

  Jest założycielem kancelarii adwokackiej. Przed otwarciem indywidualnej praktyki Adwokackiej ukończyła aplikację prokuratorską a następnie aplikację adwokacką. Będąc adwokatem dba o podnoszenie swoich kwalifikacji zawodowych.

  Ukończyła studia podyplomowe z zakresu prawa medycznego oraz z zakresu ubezpieczeń społecznych i odszkodowań.

  Jej obecna praktyka zawodowa koncentruje się na wszystkich aspektach prawa medycznego, uzyskiwaniu odszkodowań z tytułu wszelkiego rodzaju wypadków, prawie rodzinnym, sprawach majątkowych oraz na prawie karnym.


  Czytaj więcej
 • Justyna Straka

  Justyna Straka

  Prawnik specjalizujący się w zagadnieniach związanych z szeroko rozumianym prawem medycznym. Ukończyła Podyplomowe Studia Prawa Medycznego dla Prawników na Uniwersytecie im Mikołaja Kopernika w Toruniu. Obecnie pisze rozprawę doktorską na w/w uczelni dotyczącą odpowiedzialności karnej lekarzy - zespołów leczniczych.

  Współpracuje z izbami lekarskimi. Dla Bydgoskiej Izby Lekarskiej w miesięczniku „Primum non nocere” prowadzi rubrykę prawną pt. „Lekarz w gąszczu paragrafów’’. Publikowane tam artykuły poświęca bieżącej problematyce prawnej związanej ze złożonością procedur, niejasnością przepisów oraz ich częstymi zmianami. Dokonuje przeglądu aktualnej legislacji i orzecznictwa.


  Czytaj więcej